Chceš se podílet na fungování asociace?

30. 09. 2020
Marek Dostál

Jak víte, každý rok si volíte členy VR, aby pro vás mohli dělat spoustu práce :) Naše asociace už není ale nic, co by se dalo dlouhodobě dělat v málo lidech. Momentálně ve VR řešíme témata jako jsou trenérské licence, dotace do sportu, rozvojové programy, vizi a plán na další roky, práci s médii, vizuální identitu nebo nové a odpovídající herní systémy pro velké počty týmů, které se neustále zvyšují. Všechny tyto oblasti a mnoho dalších jsou pro chod asociace a její rozvoj důležité, ale nemůžou fungovat bez dobrovolníků. Proto tato zpráva!

Pokud se chceš zapojit do fungování asociace nebo jenom sledovat její chod, je tu možnost se tomu výrazně přiblížit. V rámci VR používáme ke komunikaci nástroj Slack, který chceme otevřít vám všem, co chtějí být blíž k určování chodu asociace. Je to prostor, jak diskutovat nad tématy, která se zrovna řeší, a nemusí vám při tom bouchnout hlava z posílání desítky emailů. Čas od času bychom rádi na Slacku probírali témata, která například ještě nejsou připravená na zveřejnění, ale už o nich chceme diskutovat se širší skupinou lidí. Je to zároveň jedna z cest, jak pomáhat asociaci a nebýt nutně ve VR ;)

Nic se však nemění na dosavadních kanálech, na kterých s vámi komunikujeme. Slack je opravdu pouze pro ty z vás, kteří nám chtějí aktivně pomáhat nebo být eventuálně připraveni. Nadále tu pro vás všechny ostatní máme emailovou skupinu oddily@frisbee.cz, web czechultimate.cz, facebookovou stránku facebook.com/czechultimate a už příští měsíc vyjde další číslo newsletteru :)

Link na připojení do Slacku pro dobrovolníky zde

Autor: Marek Dostál
Publikováno: 30. 09. 2020

Jak začít hrát ultimate
Chcete začít hrát ultimate frisbee a nevíte jak na to? Pomůžeme vám.
Dozvědět se více
Kalendář turnajů
Všechny akce najdete v termínovce.
Sdílená složka
Dokumenty na jednom místě zde.
Přihlásit
Evidence členů
Pro zástupce oddílů
Catcher
Výsledky turnajů na frisbee.cz.
Slack
Chceš se zapojit do fungování asociace?
Připoj se na platformu Slack, kterou používáme k interní komunikaci.
Partneři