Akce Play Smarter Days pro lehce a středně pokročilé hráče

01. 05. 2020
Ondřej Rýdlo

Na vědomost se dává, že ve dnech od 23.7. do 26.7.2020 proběhne akce PLAY SMARTER DAYS (PSD).

Jedná se o setkání hráčů z celé České republiky se záměrem zlepšit jejich individuální herní schopnosti. Během celé akce budou probíhat workshopy zaměřené na dílčí ultimate dovednosti od techniky zasekávání, přes házení až k nastavení a udržení správného mind-setu a mnohé další. Neboť chceme praktikovat individuální přístup, KAPACITA JE OMEZENA. Účastník by měl odjíždět s několika podněty, jak se zlepšovat, s novými náhledy na svou hru od zkušených hráčů a trenérů a především s chutí do seberozvoje.

PSD jsou určeny PRO LEHCE A STŘEDNĚ POKROČILÉ HRÁČE.

Místo konání: v jednání, bude upřesněno co nejdříve (s respektem na celorepublikový charakter akce chceme PSD udělat dostupné pro všechny)

Pokud máš zájem zúčastnit se, vyplň nám prosím tento formulář, abychom mohli PSD ušít i Tobě na míru: https://forms.gle/B8LnFgyrXeW6ndb87

Jako vyjádření zájmu vyplňte formulář a zasílejte vratnou zálohu 250,- na účet: 1405580028/3030 (note: dřívější zaslání zálohy ukazuje větší motivaci k účasti).

Kdo PSD pořádá?

Jsme banda dlouholetých hráčů, kteří mají zkušenosti s trénováním jak na klubové, tak reprezentační úrovni. Tvoříme trenérskou platformu, která má za cíl pozvednout úroveň jednotlivých týmů i hráčů, a zlepšovat tak celorepublikovou konkurenci. Původcem myšlenky jsou Pavel Pelikán s Martinem Lipertem. Ondřej Rýdlo byl do týmu přizván vzápětí. Dámská část ansámblu je prozatím v jednání a bude překvapením na samotném PSD. PSD je zároveň naší pilotní akcí, po které bude následovat další cílená práce.

Pavel Pelikán působil uplynulý rok v italském týmu CUSB La Fotta, který je úřadujícím mistrem Evropy. Jako hráč reprezentoval v roce 2019 na ME v kategorii muži a na MSU24 v kategorii mix. V letech 2018 a 2019 trénoval a kapitánoval budějovický tým 3SB a podílel se na vedení týmu FUJ na Evropské lize 2019, kde pod jeho taktovkou dosáhli neuvěřitelného 6. místa.

Martin Lipert trénoval spolu s dalším členem Ondřejem Rýdlem v letech 2016-2017 českou juniorskou reprezentaci open U20. Sám prošel jako hráč několik mixových i open seniorských reprezentací, kde na mistrovství Evropy v Kodani 2015 dosáhl na 4. místo v kategorii MIX. V letech 2015 a 2017 trénoval 3SB a nyní se věnuje převážně rozvoji ve Žďáru nad Sázavou. Martin je náš dotační expert.

Ondřej Rýdlo je dlouhodobě jedním z trenérů pražského týmu Terrible Monkeys, který v loňském roce dosáhl na třetí místo na MČR. Působil jako trenér u juniorské reprezentace a nyní je spolu s Pavlem Pelikánem v týmu trenérů pro seniorskou reprezentaci mužů. V roce 2019 byl kapitánem české reprezentace mužů. Magazínem Ultiworld byl v roce 2019 vyhlášen jako Break-out/Runner-up player. Ondřej studuje psychologii a snaží se poznatky zde načerpané propojit s praxí, čímž cílí na zvýšení efektivity jak jednotlivce, tak týmu.

PS: Vystavujeme certifikáty MVP (Made Velký Progress).
PPS: Budem rádi, pokud to rozšíříte do svých týmů.

Autor: Ondřej Rýdlo
Publikováno: 01. 05. 2020

Jak začít hrát ultimate
Chcete začít hrát ultimate frisbee a nevíte jak na to? Pomůžeme vám.
Dozvědět se více
Kalendář turnajů
Všechny akce najdete v termínovce.
Sdílená složka
Dokumenty na jednom místě zde.
Přihlásit
Evidence členů
Pro zástupce oddílů
Catcher
Výsledky turnajů na frisbee.cz.
Slack
Chceš se zapojit do fungování asociace?
Připoj se na platformu Slack, kterou používáme k interní komunikaci.
Partneři