O víkendu 13.-14.12. se ve Žďáře nad Sázavou odehrálo finále juniorského halového mistrovství České republiky v kategorii mixed - zápasy proběhly ve dvou ligách a zúčastnilo se celkem 12 týmů.
V 1. lize byly dvě základní skupiny po čtyřech týmy, kde se každý utkal s každým a dle výsledků byla určena pozice do následného čtvrtfinále. Ze čtvrtfinálových zápasů pokračovaly dál čtyři týmy: Atrofované Ruce, PeaceEgg, Prague Devils a Maják Vsetín. Semifinále mezi týmy Prague Devils a Atrofované Ruce skončilo 11:13 a plzeňský tým tak vybojoval šanci získat titul mistra. V druhém semifinále podlehl tým Maják Vsetín týmu PeaceEgg, a to 5:11.
Ve finále se tak utkaly dva týmy z regionu jihozápad. Z počátku si poměrně jasný náskok vybojoval tým PeaceEgg, nicméně po několika breacích Atruc hru dorovnal. Při skóre 9:8 pro PeaceEgg se píseckým podařilo dát tři breaky v řadě a vybojovat si tak titul juniorských mistrů ČR! V zápase o bronz poměrně jasně dominoval tým Prague Devils a dokázal uhrát bronz.
Děkujeme organizátorům, gratulujeme vítězům a těšíme se zase za rok!
Celkové pořadí
| 1. liga | 2. liga |
|---|---|
| 1. PeaceEgg | 1. Terrible Monkeys |
| 2. Atrofované Ruce (SOTG) | 2. Kapři Ultimate |
| 3. Prague Devils | 3. 3SB |
| 4. Maják Vsetín | 4. Kachny Příbram B |
| 5. Východní Blok | |
| 6. Kachny Příbram | |
| 7. Východní Blok B | |
| 8. Rainbow Banana |
Autor: Adéla Vejvoda
Foto: Klára Lipertová
Publikováno: 26. 02. 2026