Hledáme placené koordinátory pro Olympijské parky v Praze a Brně

06. 06. 2021
Marek Dostál

Olympijský festival se uskuteční mezi 23. červencem a 8. srpnem v Praze ve sportovním centru Olymp (ve Stromovce) a v Brně v areálu SKP Komety. Asociace hledá pro každou akci jednoho koordinátora. Odměna za práci je až 15 tisíc korun.

Po pozitivní zkušenosti s účastí ultimate na Olympijském festivalu na Lipně v roce 2016 se letos chceme opět účastnit. Je to pro nás velká příležitost, jak ukázat ultimate veřejnosti. Abychom byli schopni takovou akci zvládnout, potřebujeme koordinátora, který:

  • Bude komunikovat s ČOV a ČALD (kvůli koordinaci s dalšími sporty, zejména discgolfem).
  • Sežene dostatečný počet dobrovolníků (cca 5 až 10 osob na každý den).
    • Pro ostatní dobrovolníky, kteří se budou podílet přímo na místě, budeme mít k dispozici něco z Olympijské kolekce Alpine Pro (detaily ještě řešíme).
  • Bude koordinat celou akci na místě.

Proč do toho jít?

Jde o unikátní akci pořádanou maximálně jednou za 4 roky, jež je doslova sportovní slavností. Na jednom místě bude možnost vyzkoušet velkou řadu dalších sportů nebo nasát atmosféru z Olympiády. Dobrovolníci z Lipna (2016) určitě potvrdí, že šlo o super zážitek, který stojí za vyzkoušení. S organizací ti samozřejmě pomůže i asociace. Zajistíme stánek, propagační materiály, pomůžeme s propagací dovnitř asociace i s komunikací s ostatními sporty.

Co za to?

Výše odměny je závislá na počtu dnů, které bude koordinátor k dispozici na místě (1000 korun denně). Dále obdrží olympijskou kolekci a jídlo na místě. Kromě finanční odměny berte v potaz, že je to i značná příležitost pro týmy, jak oslovit velké množství mladších zájemců o sport.

Chci tam!

Nabízí se i varianta, že se zúčastníme pouze části festivalu, takže neváhejte psát, pokud máte zájem o podobnou výzvu a už teď víte, že nebudete moct po celou dobu pořádání. Každopádně prosíme o co nejrychlejší reakci (nejpozději do 15. června) na email vr@czechultimate.cz.

A proč vlastně propagovat ultimate na podobných akcích?

Připomeňte si článkem na frisbee.cz.

Foto zdroj: rentalpro.cz

Autor: Marek Dostál
Publikováno: 06. 06. 2021

Jak začít hrát ultimate
Chcete začít hrát ultimate frisbee a nevíte jak na to? Pomůžeme vám.
Dozvědět se více
Kalendář turnajů
Všechny akce najdete v termínovce.
Sdílená složka
Dokumenty na jednom místě zde.
Přihlásit
Evidence členů
Pro zástupce oddílů
Catcher
Výsledky turnajů na frisbee.cz.
Slack
Chceš se zapojit do fungování asociace?
Připoj se na platformu Slack, kterou používáme k interní komunikaci.